Akrojooga on dünaamiline ja mänguline praktika, mis seob akrobaatika ja jooga. Läbi erinevate paarisharjutuste, mängude, jooga, loovate ülesannete õpime tundma ja usaldama nii ennast kui ka teisi. Luues turvalise keskkonna mängimiseks, avastamiseks ja õppimiseks, hakkame aduma seda, milleks meie kehad koos töötades võimelised on. Akrojooga võib ka parajalt väljakutsuv olla – seisame silmitsi enda seatud piirangute, hirmude ja sotsiaalsete barjääridega. Siin on võimalus kasvuks – ületades ja üllatades nii ennast kui ka teisi, avastame, et oleme võimelised palju rohkemaks kui enne arvasime.


Akrojooga sobib kõikidele vanustele ja kehatüüpidele. Sujuvamaks lennuks tuleb kasuks eelnev jooga, tantsu või muu liikumispraktika alane kogemus, aga see pole üldse oluline. Ka ilma igasuguse taustata on võimalik nautida, mängida ning üksteist tundma õppida. Tule üksi või sõbraga!

Vaata lisaks: www.acroyoga.ee ja https://www.facebook.com/acroyogatartu/

VIDEO Tartu Joogakeskuse vanades ruumides

Akrojooga algkursus

Alustame täiesti algusest, õppides tundma erinevaid poose, püüame leida tasakaalu ning enesekindluse isegi pea alaspidi! Iga nädal keskendume erinevale teemale, alustades üksteise tundmaõppimisest, liikudes edasi terapeutilise lendamise juurde. Harjutame ka tõsist treeningut koos partneriga ning lõpetame eriti loova liikumise ning mängulisusega. Iga tundi alustame ühise soojendusega, lähtuvalt sellest, millega tegeleme tunni vältel. Lõpetame ühise lõdvestusega, enamjaolt on selleks Tai jooga massaaž.

Akrojooga jätkukursus

Kohtume viiel korral. Iga kord tegeleme kindla alateemaga ja õpime selgeks ühe osa pikemast flow'st, mida viimasel kohtumisel lihvime ja harjutame.