See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

53055022

Chakra Evolution jooga

 

Minu esimene pilguheit joogamaailma toimus enam kui kümme aastat tagasi Siddha Yoga Keskuses Madriidis. Mu tõeline joogateekond algas hoopis 2012. aastal, mil ma õppisin hatha joogat ühes tolle aja maailma suurimas hatha jooga kooli Eesti harus, lõpetades seal mitmeid kursuseid ning süvenedes joogafilosoofiasse ja -teadusesse.

Mu süda igatses naiselikuma lähenemise järele ning soovides end naisena võimestada, sukeldusin tao/tantristlikul traditsioonil põhinevasse naiste seksuaalsuse ja emaka saladuste uurimisse. 2017. aastal taasavastasin enda jaoks jooga oma mitmemõõtmelise ja püha olemuse ning teadmistega tšakratest – Chakra Evolution jooga. 2018. aasta kevadel läbisin õpetajakoolituse intensiivõppe Collette Corcorani juures ning omandasin Yoga Alliance’i poolt tunnustatud joogaõpetaja kutsetunnistuse. Lisaks sellele olen sertifitseeritud Osho aktiivsete meditatsioonide instruktor.

Chakra Evolution joogaõpetajana on mul au külvata neid samu seemneid ka teistesse, mis on juba minusse sängitatud.

Õitsegu lootoslilled!
Triinu