fbpx

2013. aasta jaanuarist alates on avatud Tartu esimene joogakeskus, alates 8. veebruarist 2016 asume uuel aadressil Kastani 38. Tunniplaanis on joogatunnid algajatele, kesktasemele ja edasijõudnud joogaharrastajatele, nii kursuse vormis kui avatud tundidena, lisaks on võimalus osaleda ka individuaaltundides. Joogastiilidest on esindatud Šivananda, klassikaline (Krishnamacharya koolkond), hatha ja kundalini, lisaks veel teised treeningud nagu yogafunc, vinyasa flow ja TRE. Samuti saab Tartu Joogakeskuses osaleda ka lastejooga, ema ja beebi jooga ning spetsiaalselt eakatele ja lapseootel emadele mõeldud tundides. Ka on meie tunniplaanis inglisekeelsed joogatunnid. Nädalavahetustele oleme planeerinud erinevaid õpitubasid, loenguid ja intensiivkursuseid joogast ja selle filosoofiast, meditatsioonist ja tervislikust toitumisest. 

Tartu Joogakeskuses annavad tunde toredad õpetajad, kes kõik on läbinud edukalt nii kodumaiseid kui ka rahvusvahelisi erialaseid joogakoolitusi ning on pikaaegsed praktikud ja kogenud juhendajad. Meist kõigist saad lähemalt lugeda siit.

Soovime olla koht, kuhu alati on hea tulla, et võtta natukene aega iseendale. Loodame, et meie tunnid ja muud maailmapilti avardavad sündmused mitmekesistavad Sinu elu ja rõõmustavad Sinu südant. Tartu Joogakeskus on avatud tunniplaanis märgitud tundide ajal. Palun tutvu meie tunniplaaniga. Ootame Sind külla!

Tartu Joogakeskus